Kategoriler
Genel

Tivibu YouTube İzleme Nasıl Yapılır?

Tivibu’da Youtube izlemek artık mümkün. Tivibu’da Youtube uygulaması var mı sorusunun cevabı evet. Tivibu ile Youtube’a bağlanmanın girmenin nasıl yapıldığını yazımızda sizinle paylaşmaya çalışacağız. Uzun süredir kullanıcılar tarafından beklenen bir özellik olan Tivibu IPTV de Youtube uygulaması yayınlandı. Peki müşteriler nasıl giriş yapıp videoları izleyecekler hepsini aşağıda anlatıyoruz.

Tivibu Youtube İzleme Uygulama Giriş Kumanda

Tivibu’dan Youtube giriş için öncelikle kumandanızda bulunan İnteraktif tuşuna dokunun. Tivibu interaktif servisler ekranında karşınıza gelecek olan Youtube uygulamasını kumandanızla seçip Tivibu üzerinden Youtube videolarını ve sevdiğiniz fenomenlerin kanallarını izleyin takip edin. İnternaktif ekranına kumanda üzerindeki Menü tuşu aracılığı ile de erişebilirsiniz.

Tivibu Youtube İzleme Uygulama

“Tivibu YouTube İzleme Nasıl Yapılır?” için 5 yanıt

Admin allah aşkına cevap ver tivibu youtube giriyorum arama kısmına herhangi popüler bir şarkı yazıyorum abuk sabuk aptalca seyler çıkıyor tarkan yazıyorum magazin haberleri çıkıyo tarkanın bu nedir yav istedigimiz hiç birşeyi bulamıyoruz despacito yazıyorum hep cover şarkıları çıkıyo youtube kısıtlı moddamı acaba ?

Aradığım hiçbişeyi bulamıyorum. Şaekılarda bile orjinali çıkmıyor hep cover çıkıyo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir