Kategoriler
Genel

Amazon Android Market'te Günün Ücretsiz Uygulaması : "Enjoy Sudoku"

Bildiğiniz gibi Amazon Android App Store, her gün bir ücretli Android uygulamasını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Aslında ülkemizde kullanılamayan Amazon market’i nasıl kullanabileceğinizi daha önce bu yazımızda anlatmıştık. Bugün de 2.99$ olan Enjoy Sudoku uygulaması ücretsiz!

Uygulamayı http://www.amazon.com/gp/product/B004LPBTAA?ref=mas_dl linkinden inceleyebilirsiniz. Sudoku çok sevilen, zekasına güvenenler 🙂 için ve eğlenceli vakit geçirmek için birebir bir oyun. Enjoy Sudoku’nun özelliği ve diğer sudoku oyunlarından farkı zengin bir uygulama olması.

Ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi bizce en güzel özelliği Sudoku oynamak isteyip de bilmeyenler ve Sudoku becerilerini geliştirmek isteyenler için bir öğretici uygulama olması. Sudoku nasıl oynanır yardım sayfaları, egzersiz uygulamaları, kolaydan zor’a bir çok zorluk derecesinde sudoku testleri ile Sudoku sevenler ya da öğrenmek isteyenler için çok güzel bir uygulama.

Oldukça zengin bir ayarlar menüsü (Preferences) ile kendinize özelleştirme imkanı tanıyan uygulamanın tek olumsuz tarafı İngilizce olması.

Umarız çok yakın bir zamanda böyle güzel uygulamalar Türk Android Geliştiricileri tarafından da geliştirilir.

Sağlıcakla kalın …

“Amazon Android Market'te Günün Ücretsiz Uygulaması : "Enjoy Sudoku"” için 2 yanıt

ozaman kadar bu uygulamalardan faydalanamıcaz..peki bu html5 için bi program yüklemek gerekekcek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir