Kategoriler
Genel

Türkiye Pazarında Yeni Bir Android Ideos X5 – Huawei-Turkcell Ortak Lansmanı

10 Haziran Cuma günü Huawei ‘nin Ideos X5 lansmanına davet edildik. Daha önce sizlerle bu yazımızda Huawei’nin 2 Android cihazını tanıtmaya çalışmıştık. Ideos X5 lansmanı Adile Sultan Korusunda Turkcell, Huawei ve KVK ortak lansmanı ile yapıldı.

Öncelike Huawei’nin Akıl Küpü olarak lanse ettiği X5’in teknik özelliklerini bir kez daha hatırlayalım

Lansmanda, Huawei Akıllı Cihazlardan sorumlu Direktör Sn. Bilgin Demir‘in verdiği bilgilere göre, İdeos ürün ailesi tüm dünyada 2.3 Milyon‘luk bir satış rakamına ulaşmış ve Türkiye’de de bu cihaz ile rekor bir satış yapmayı hedefliyor Huawei. 2011’de Türkiye Akıllı Telefon pazarında ilk 3’e girmeyi hedef olarak aldıklarını ve özellikle KVK ve Turkcell gibi konusunda iki en büyük firmayı yanına aldıkları için satış ve pazarlama anlamında beklentilerinin yüksek olduğunu ifade etti Sn. Demir.

Huawei, bildiğiniz gibi Ideos ürün ailesi için  Google ile çok yakın çalışıyor. İdeos X5  bir üst segmente hitap eden bir ürün iken İdeos daha maliyet olarak daha uygun bir cihaz.

Gelelim bu iki cihazın satış fiyatlarına. Her iki cihaz da Turkcell TİM satış noktalarında kontratlı ve kontratsız paketler halinde bugünden itibaren satışa sunuldu. Ideos X5 569 TL , İdeos ise 399 TL ‘den kontratsız olarak satılıyor. Turkcell Aboneleri ise İdeos X5’i 36 TL x 24 Ay , İdeos’u da 27 TL x 24 Ay ödeyerek aylık 250MB mobil internet’li olarak satın alabiliyorlar.

Uygun fiyata Android cihaz almaj isteyenler için gerçekten güzel bir cihaz.

Sağlıcakla Kalın…

“Türkiye Pazarında Yeni Bir Android Ideos X5 – Huawei-Turkcell Ortak Lansmanı” için 5 yanıt

ofis uygulamaları var mı telefonda benim için outlook cok önemli işim gereği devamlı outlook üzerinden çalışıyorum .bilgi olan varsa beni aydınlatabilir mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir