Kategoriler
Genel

Amazon Android Market’te Günün Ücretsiz Uygulaması : Quick Office Pro Kaçırmayın

Bildiğiniz gibi Amazon Android App Store, her gün bir ücretli Android uygulamasını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Biz de hergün değil ama beğendiğimiz uygulamalar olduğu zaman sizinle bu uygulamaları paylaşmaya çalışıyoruz. Aslında ülkemizde kullanılamayan Amazon market’i nasıl kullanabileceğinizi daha önce bu yazımızda anlatmıştık. Bugün de  Android kullanıcılarının çok kullanacağına  inandığımız  bir uygulamayı sizinle paylaşacağız : Quick Office Pro! Yanlızca bugün ücretsiz olduğu için (normal fiyatı 15$) acele edin 🙂 Bugün mutlaka yükleyin uygulamayı!

Quick Office Pro uygulaması normalde pahalı ve ücretli satılan bir uygulama ama Amazon sağolsun bugün ücretsiz yaptı uygulamayı. Kısaca bu uygulama ile yapabileceklerinize bir göz atalım :

  • Word, Excel, Powerpoint ile dosyalar, tablolar, sunumla hazırlayabilme
  • PDF Viwer özelliği ile şifre ile korumalı dahi olsa bu dökümanları okuyabilme
  • Mobil cihazınızda ki ya da e-posta ile gelen tüm office dökümanlarını görüntüleme ve değiştirme
  • Google Docs, DropBox, Box.Net, MobileMe gibi bulut (cloud) sistemlerindeki tüm dosyalarınıza erişme ve düzenleme
  • Üstelik uygulama Türkçe Dil Destekli!
Gördüğünüz gibi özellikler gerçtekten harika! Bu uygulamayı özellikle Android cihazınızı iş amaçlı kullanıyorsanız ve e-posta alışverisi sırasındaki attachment’lari görmek & düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Vakit kaybetmeden  siz de yükleyin!
Sağlıcakla Kalın…

“Amazon Android Market’te Günün Ücretsiz Uygulaması : Quick Office Pro Kaçırmayın” için 7 yanıt

Merhaba, daha önceki yazılarımızda Amazon Android Market’ten ücretsiz uygulamaları nasıl indirebileceğinizi anlatmıştık. Bu uygulama artık ücretli dağıtılıyor olabilir.

merhabalar,
cevabınızdan hiçbirsey anlamadım. üyelerimize 15.05.2012 ye kadar ücretsiz diyorsunuz biz 15.05.2012 de yuklemeye calısıyoruz yükleyemıyoruz. ve siz bize bu uygulama artık ücretli dağıtılıyor olabilir diyorsunuz. burada bir çelişki var.
su an bu programın ücretlimi ücretsizmi dağıtlıdıgını ve nasıl yüklenmesi gerekitigni biz uyeleriniz değil sizler daha iyi bilirsiniz.
yardımcı olursanız seviniriz.
olamazsanızda yapacak birsey yok demektir.

Merhaba, aynı yazıdan mı bahsediyoruz? Nerede geçiyor 15.05.2012 ye kadar ücretsiz diye? Yazının başlığında da “Amazon Android Market’te Günün Ücretsiz Uygulaması” diye geçiyor. Uygulamanın yazının yazıldığı tarihte ücretsiz olduğunu belirtiyoruz, o gün indirmeniz gerekiyor. Yazıyı okuma nezaketi gösterirseniz Amazon’dan nasıl indirebileceğinizi anlatan yazının linki de geçiyor.

Merhabalar,
yazıyı okuma nezaketi güzel bir tanım,
Amazon Android Market’te Günün Ücretsiz Uygulaması : Quick Office Pro Kaçırmayın
burda ne yazıyor en basta, bu ne demektir, bu yazı ekranda varsa o an o gun bedava demektir.
15.05.2012 yi hayla dunyamızdan uydursak bile yukarıdaki yazı ogun veya hala varsaki su an bakmadım yuklenecek demektir.
tesekkur ederiz genede acıklama ve nezaket dersiniz icin.
linki tıklayınca paralı kısma yonlendiriyor bırde siz deneyın isterseniz.

Merhaba, bloğumuzda mümkün olduğunca kaliteli uygulamalara ve haberlere yer vermeye özen göstererek kullanıcılarla bilgi paylaşımında bulunmaya çalışıyoruz. Kimsenin yanlış bilgilendirilmesini, mağdur olmasını istemeyiz. Niyetimiz kimseyi kırmak veya ders vermek değil asla. Yazının yazıldığı gün için bu doğru bir başlıktır ve başlıkların hemen altında paylaşım tarihi yer almaktadır. Bu tarihi kimse dikkate almaz derseniz karışıklığı önlemek adına yazı başlığını ve benzer diğer yazı başlıklarını güncelleme yoluna gidebiliriz ya da arşive kaldırabiliriz ancak bazı kullanıcılar yazımızda tanıttığımız uygulamayı hoşlarına giderse apk bularak ya da Google Play’de de mevcut ise ücret ödeyerek alabilirler. Bu sebeple blogda tutmaya devam ediyoruz yazılarımızı.

Elimdizen geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. İndirebilmek için olan yazıda anlatılanlar geçerliliğini yitirdiyse kontrol edip güncellemeye çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir