Kategoriler
Genel

Catch – Android Not Uygulaması

Bu yazımızda Android Market’te kısa sürede en çok indirilen uygulamalar arasında yer alan ve büyük övgüler alan Catch Android not uygulamasını inceleyeceğiz kısaca.

Catch’in diğer not uygulamalarından ayrılan en büyük özellikeri arasında metin, resim ve sesli notları desteklemesi; notları Catch, Google ve Facebook gibi hesaplarımız ile online ortamda saklayabilmesi geliyor.

Daha önce Android İçin Yeni Bir Not Defteri Uygulaması yazımızdaki ColorNote Notepad Notes uygulamasını daha çok yapılacaklar ya da alışveriş listesini tutmak için önermiştik. Catch ise özellikle resim veya ses içerikli notlarda oldukça kullanışlı oluyor.

All notes ekranında girdiğiniz tüm notları görebilir ya da filtreleme yaparak istediğiniz tag’daki notları görebilirsiniz.

Text note ekranında metin bazlı notlar girebilirsiniz.

Camera note ve Gallery note ekranında resimli notlar; Voice note ekranında sesli notlar; Reminder note ekranında ise zamanlayıcıyı ayarlayarak not ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı bir hesabınızla eşleştirip (Catch Account, Google Account, Facebook Account) senkronize edebilirsiniz. Böylece bu hesabınızla başka bir cihazdan da notlarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz.

Catch Android Market Linki:

https://market.android.com/details?id=com.threebanana.notes&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS50aHJlZWJhbmFuYS5ub3RlcyJd

Catch QR Code:

qrcode

Uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

Sağlıcakla kalın 🙂

“Catch – Android Not Uygulaması” için 3 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir