Kategoriler
Genel

2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nı ScoreMobile FC (Euro 2012) ile Takip Edin

2012 Avrupa Futbol Şampiyonası, Polonya ve Ukrayna’nın ev sahipliği yapacağı Avrupa Futbol Şampiyonalarının 14. turnuvasıdır. Turnuva için elemeler, 2010 FIFA Dünya Kupası’ndan sonra başladı. Bu yılki Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Polonya’nın Gdansk, Poznan, Varşova ve Wroclaw kentlerinde bulunan statlar kullanılacak. Diğer ev sahibi olan Ukrayna’dan ise Kiev, Donetsk, Dnipropetrovsk ve Lviv kentleri futbol şölenine ev sahipliği yapacak.

Futbolseverler turnuvaları eskiden televizyon ve radyodan takip ederken artık internetten, telefonlardan, tabletlerden de takip edecek. Her maçı izleme şansı bulamadıklarında, maç tarihlerini, skorları takip etmek istedikleri zaman da uygulamalar bu açığı kapatacak. Bugünkü yazımızda maçların detaylı takibi için önerdiğimiz ScoreMobile FC Android uygulamasını inceleyeceğiz.

Uygulamayı çalıştırdığınızda takip edebileceğiniz liglerin listesi çıkıyor. Top Matches altında EURO 2012 ile şampiyona ekranına geçebilirsiniz.

2012 Avrupa Futbol Şampiyonası başlıyor 🙂

9 Haziran’da oynanacak maçların listesi geliyor. Ekran görüntüsünü aldığımız sırada Hollanda – Danimarka maçının 0 -1 tamamlandığını; Almanya – Portekiz maçının ise henüz başlamadığını görüyoruz.

Holldanda – Danimarka maçına tıkladığımızda maç detayları geliyor. Bu ekranda önemli dakikalar (oyuncu değişiklikleri, kart gören oyuncular, goller) ve her iki takımın oynayacağı diğer maçların bilgileri tarihleri ile birlikte geliyor.

Biz yazıyı hazırlarken henüz başlamamamış olan Almanya – Portekiz maçının detaylarına geldiğinizde Track butonuna tıklayarak hangi durumlarda telefonunuza uyarı gelmesini istediğinizi ayarlayabilirsiniz.

ScoreMobile FC (Euro 2012) uygulamasını indirmek için Android Google Play linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fivemobile.footy&feature=banner

QR Code:

qrcode

Uygulamanın dil seçeneği olmadığını belirtelim.

Sağlıcakla kalın 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir