Kategoriler
Genel

TT175 Kolay Kullanım Uygulaması Nedir, Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom’un piyasaya sürdüğü kendi markalı ilk akıllı telefonu TT175 her yaştan kullanıcıya hitap eden bir özelliğe sahip. Kolay Kullanım uygulaması ya da kolay kullanım modu olarak adlandırılan bu özellik sayesinde yaşlılar ve çocuklar TT175’i rahatlıkla kullanıp tüm fonksiyonlarından faydalanabilecekler. Daha basit ve sade tasarım ile birlikte daha büyük simgeleri beraberinde getiren kolay kullanım arayüzü telefondaki temel işlevleri gözler önüne seriyor.

Böylece telefonda sıklıkla kullandığınız rehber, arama yapmak, mesajlaşmak, kameraya erişerek fotoğraf çekmek, hesap makinesi, müzik gibi bir çok uygulamaya tek bir ekrandan kolayca erişebiliyorsunuz. Kolay Kullanım uygulamasına ayrıca Aile modu da denilebilir. Çünkü kolay kullanım modu ile 7’den 70’e kadar tüm bireysel hiç bir zorluk yaşamadan TT175 akıllı telefonu kullanarak eşsiz bir Android deneyimi yaşayabilirler. TT175’te Kolay Kullanım uygulamasını açıp arayüzü aktifleştirmek için, tüm uygulamalar menüsünden Kolay Kullanım uygulamasını açabilirsiniz.

Kolay Kullanım Modu Nasıl Açılır?

Kolay Kullanım arayüzünü aktif hale getirip kullanabilmek için Ayarlar ekranına giriş yaparak Ana Ekran menüsünden Kolay Kullanımı seçmelisiniz.

Kolay Kullanım Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır?

Kolay Kullanım yani Aile modu arayüzünden Çıkış butonuna tıklayarak çıkış yapabilirsiniz. Sonrasında açılan küçük bilgilendirme kutucuğunda TT Launcher seçenğini işaretleyerek telefonunuzu normal modda kullanmaya devam edebilirsiniz.

TT175 Kolay Kullanım Modu

“TT175 Kolay Kullanım Uygulaması Nedir, Nasıl Kullanılır?” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir