Kategoriler
Genel

Samsung Galaxy S3’e Android 6.0 Marshmallow Yükleyin

Samsung’un amiral gemilerinden Galaxy S3 geçtiğimiz 3 yıl önce Android dünyasını kasıp kavurmuştu. Samsung Galaxy S3 Android Ice Cream Sandwich sürümüyle yayınlanmış ve sonrasında Jelly Bean almıştı. Resmi Lollipop güncellemesi almamasına rağmen CyanogenMod ile geçiş yapmak mümkün olmuştu. Şuan ise Samsung Galaxy S3 yani kod adıyla i9300 için Android 6.0 Marshmallow sürümü CyanogenMod 13 olarak yüklenebilir duruma geldi.

Çoğunuz Samsung Galaxy S3 telefonlarınızın Lollipop ya da Android Marshmallow güncellemesi alıp almayacağını merak etmişsinizdir. Hatta güncellemeyi nasıl indirip yükleriz diye sakın sorun etmeyin. Telefonunuzu Marshmallow’a yükseltmek için aşağıda vereceğimiz indirme bağlantısını ziyaret ederek gerekli yükseltme ve yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 Android Marshmallow

Samsung Galaxy S3 için Android 6.0 Marshmallow Yükle

“Samsung Galaxy S3’e Android 6.0 Marshmallow Yükleyin” için 2 yanıt

Merhaba. Bana yardimci olabilecek birisi vardir umarim. Benim sorunum s3 i9300 telwfonumda cyanegenmod kitkat yuklu iken guncelleme ile yeni surum geldi bende guncelledim. Ama guncelleme sirasinda hatalar olustu. Cihaz simdi marshmallow 6.0 yuklu ama yukleme yaptiktan sonra acilis ta hesap bilgisi sormuyor ve hesabima erisemiyorum . hergun guncelleme geliyo ama ilk yapilan guncelleme surumu degismiyor. Ne yapmam gerek bana bi yardim edecek varmi. Rehbere fotolara iygulamalara hic birine ulasmiyorum.hicbir uygulama yok yuklemek itiyorum zaten yuklu diyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir