Kategoriler
Genel

TT Launcher Durduruldu Hatası

TT175 içinde özelleşmiş önyükleyici tema olarak nitelendirebileceğimiz TT Launcher bulunmakta. Bu launcher ile uygulama gizleme, klasör şifreleme gibi birçok fonksiyonu gerçekleştirmek mümkün. Bazı durumlarda TT Launcher durduduruldu hatası alırsanız hemen güncelleme yapmanız gerekmektedir. Güncellemeden sonra büyük ihtimalle sorununuz düzelecektir. TT Launcher güncellemesi için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

  • Telefonunuzun ana ekranına parmağınızla uzun süre dokunan. Karşınıza Launcher paneli gelecek.
  • Gelen Launcher panelinde alt kısımdaki Ayarlar menüsüne giriş yapınız.

TT Launcher Güncelleme 1

  • Ayarlar menüsü altında Güncelleme seçeneğine dokunun.

TT Launcher Güncelleme 2

  • Güncelleme ekranında Launher’ın güncelliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Güncelle butonuna basarak TT Launcher‘ı güncelleyebilirsiniz.

TT Launcher Güncelleme 3

TT175 Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır?

TT175 Klasör Şifreleme Nasıl Yapılır?

“TT Launcher Durduruldu Hatası” için 8 yanıt

Merhaba,

Ben bu hatayla karşılaşmaya başladım sık sık. Dediklerinizi yapmak için TT Launcheri ayarlardan Ana ekrana girip TT Launcheri aktif ediyorum aynı hatayı alıyorum. Şu launcherin son sürümünü apk olarak paylaşırsanız mutlu olurum.

Benim telefonum TT 175 ve bu ayarlar kismina girene kadar bidaha TT Launcher hatasi yaziyor ve kullanici panelindeki ayarlara gitemiyorum lütfen yardım edin 🙁

Merhaba Talha Bey,

Adım adım yasadıgınız tüm hata mesajlarını ve hangi ekranlarda olduğunu yazabilir misiniz?

Admin, telefon bu hatayı sürekli veriyor. Şuan telefonla gelen 3 launcher’dan yalnızca kolay kullanım ile çalışıyor. Ekranı açtığım anda bu hatayı veriyor ve tamam dediğinizde ekran iki saniyeliğine normale dönüyor ve yine aynı hatayı veriyor.

Benim telefonum tt175. Güncel sürüm olmasina rağmen Tt launcher hatası veriyor. Hiç bir uygulamayı kullanamıyorum. Lütfen yardım edin.

Bende tt175 kullanıyorum,tt launcher güncellemesine izin vermiyor ve versiyon hatası diyor,hala android güncellmesi gelmedi ilgililer bu sorunlarla ilgilensinler!

Konuyla ilgili olarak sorularınızı Türk Telekom müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir