Kategoriler
Genel

TT175 Wifi Bağlantı Sorunu

TT175 Wifi Sorunu

TT175 cihazınızdan kablosuz ağlar yani wifi bağlantı yöntemi ile internete bağlanmak istediğinde bir sorunla karşılaşabilirsiniz. İnternete bağlandığınız anda kablosuz ağ yani wifi seçeneği tamamen kapanıyorsa.

Tekrar Ayarlar –> Kablosuz seçeneğine girerek Açık konumuna getirin böylece daha önce seçtiğiniz kablosuz ağ ismi ve girdiğiniz şifreniz ile otomatik olarak internete bağlanabilirsiniz. Böylece TT175’te Wifi sorununu çözmüş olursunuz. Ayarlara menüsüne girmeden Android cihazınızın üst kısmından bildirim çubuğunu indirerek Kablosuz kısayolunu da kullanabilirsiniz.

TT175 Wifi Sorunu 2

“TT175 Wifi Bağlantı Sorunu” için bir yanıt

finlandiyada telefonum hiçbir wifi yi göremiyor….kablosuz bölümü sürekli açılıp kapanıyor..wifi arıyor bulamayınca kapanıyor,sonra tekrar açılıp aramaya başlıyor ancak maalesef başarısız olunca yine kapanıyor…Danimarka da macaristanda hiç bir sorun yaşamadım..sadece finlandiyada bu sorun yaşanıyor….incelediğimde ipv4 kullanılamıyor diyor…Finlandiya uçuşundan sonra tr yr geldiğimde wifi hiç sorun olmadan çalışıyor…konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir