Kategoriler
Genel

TT175 Turkcell ve Vodafone Hatlar ile Çalışır Mı?

Türk Telekom markalı akıllı telefon TT175 1 aydan fazla süredir piyasada satışta. Avea TTNET ve Türk Telekom mağazalarından cihazı satın alabiliyorsunuz. En çok sorulan sorulardan birisi de Turkcell, Vodafone abonesiyim SIM kartımı Türk Telekom TT175 telefonuna takarak kullanabilir miyim oluyor. Bu sorunun cevabı tabiki evet. Turkcell ya da Vodafone ya da Avea hattınızı SIM kartınızı TT175 telefona takarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı operatörde olmanız sorun değil. Sadece peşin satın almanız gerekiyor ya da faturalı bir Avea TTNET ya da Türk Telekom müşterisi bulup onun üzerinden taksitle TT175’i satın alabilirsiniz.

“TT175 Turkcell ve Vodafone Hatlar ile Çalışır Mı?” için 2 yanıt

TT175 telefonu aldım Fakat Normalde Turkcell hat kullanıyorum Normal ev telefonunda fatura üzerine telefon numarası aldım fakat hattımı kabul etmedi Onun için ne yapmam gerekiyor Bu telefonu alırken de başka bir hatta kullanabilirmiyim dediğim zaman tabii ki denilmişti haber verirseniz mutlu olurum

Merhaba Celal Bey,

TT175 telefonunuzda Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom Mobil hat (Avea) sim kartlarını ve numaralarını kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir