Kategoriler
Genel

TTNET Müzik Premium Nedir, Nasıl Kullanılır?

TTNET Müzik Premium

TTNET Müzik uygulaması ve web sitesi geçtiğimiz günlerde yenilendi ve büyük bir değişim yaşadı. Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu TTNET Müzik bu yenilikle birlikte daha modern ve müzik deneyimini artıran bir görünüme kavuştu. Diğer rakiplerinde olan özeliklerle birlikte çevrimdışı şarkı dinleme özelliğine kavuşan TTNET Müzik ilk 1 ay herkese ücretsiz olarak Premium isminde bir üyelik tipi çıkarmış oldu.

Türk Telekom PREMIUM Şifreni Aktifleştirmek ve Kullanmak için TIKLA…

TTNET Müzik Premium Nedir?

TTNET Müzik kullananlar bilirler Maxi 250 paketinin yeni TTNET Müzik dünyasındaki ismi TTNET Premium oldu. TTNET Premium ile aylık 4.99 TL’ye sınırsız şarkı dinleme, çevrimdışı şarkı dinleme, HD kalitesinde müzik ve 250 yerli şarkı indirme yapabiliyorsunuz.

TTNET Müzik Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

TTNET Müzik uygulamasını ilk defa kullananlar 1 ay boyunca Premium hesabını ücretsiz olarak kullanabiliyor. Bunun için Android ve iPhone telefonunuza uygulama marketlerden uygulama yükleyerek bu faydadan yararlanabilirsiniz. DENE yazıp 7979’a kısa mesaj göndermeniz durumunda 1 aylık ücretsiz Premium paketin faydalarından yararlanabilirsiniz.

TTNET Müzik Premium Nasıl İptal Edilir?

TTNET Müzik Premium’u mobil uygulamalar üzerinden ve ttnetmuzik.com sitesindeki hesap detaylarından iptal edebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda ücretsiz üyeliğe düşeceksiniz. Çevrimdışı şarkı dinleme ve HD kaliteyi kaybedeceksiniz.

TTNET Müzik Android İndir

TTNET Müzik iPhone İndir

“TTNET Müzik Premium Nedir, Nasıl Kullanılır?” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir