Kategoriler
Genel

General Mobile GM 5 Plus Numara Engelleme

Geçtiğimiz aylarda çıkan Türk malı telefonlardan General Mobile GM 5 Plus modeli adından sıkça söz ettirdi ve başarılı satış rakamlarına ulaştı. Android Marshmallow 6.0 işletim sistemiyle gelen telefon 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, Full HD ekran ve 13 MP arka kamera ve 8 MP ön kameraya sahip. Kullanıcılar General Mobile GM 5 Plus’ı memnuniyetle kullanmaya başladılar ancak telefonda görüntülü konuşma numara engelleme kamera ve hoparlör sorunları oluşabiliyor.

General-mobile-GM-5-Plus

Günümüzde rahatsızlık veren mesajlar ve istenmeyen SMS’ler kullanıcıları oldukça etkilemektedir. General Mobile GM 5 Plus ile istenmeyen telefon numaralarını engellemek ve telefon çağrısı arama ve mesaj almamak için yapmanız gerekenleri sizinle paylaşıyoruz. General Mobile GM 5 Plus ile numara engelleme nasıl yapılır diye düşünürseniz şu adımları izleyin: GM Asistan uygulamasına girin, sonrasında Self Servis menüsüne tıklayın. Self Servis içindeki Taciz Engelleme kısmından engellemek istediğiniz telefon numarasını yazıp blacklist yani engelliler listesine ekleme yapabilirsiniz.

“General Mobile GM 5 Plus Numara Engelleme” için 4 yanıt

Bazı telefonlarda numarayı engellemene rağmen gelen mesajların ya da aramaların bildirimi üste daire içinde yatık çizgi olarak bildirim düşüyor.Ya da spam kutusuna gidince görülüyor.Bu telefonda engellenen numaranın mesajlarını görmek mümkün mü?Ya da spam kutusu benzeri bir şey var mı?

telefon menüsünün sağ üst köşesindeki 3 noktayı aç listede ayarları seç açılan pencereden ek ayarlar arayan kimliği ve numara görüntüleme seçeneğini seç bu kadar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir