Turkcell T70 Görüntülü Arama Özelliği Var Mı?

Turkcell’in kendi markasıyla çıkardığı telefon Turkcell T70 geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Müşteriler tarafından hayal kırıklığı ile karşılanan cihazda beklenildiği gibi parmak izi okuma gibi özelliklerin bulunmaması ve Turkcell T60 ile neredeyse aynı teknik özelliklere sahip olması kamerasında bir yükselme yapılmaması müşteriler tarafından olumsuz değerlendirilmişti.

Turkcell T70 Android Turkey

Yapılan incelemelerde giriş ve orta seviye ihtiyaçlara uygun telefonda en çok merak edilen özelliklerden birisi de görüntülü konuşma ve görüntülü aramanın olup olmadığı daha doğrusu telefonun kendiliğinden görüntülü arama işlevini yerine getirmesi beklenirken Turkcell T70’te görüntülü görüşme özelliği ancak 3. parti bir uygulama yükleyerek mümkün oluyor. 3. parti uygulama yüklemek demek Google Play Store uygulama mağazaından görüntülü konuşma uygulaması yükleyerek karşınızda da aynı uygulama varsa görüntülü arama yapabilirsiniz manası taşımaktadır. Aşağıdaki uygulamaları tıklayıp indirerek Turkcell T70 ile Görüntülü Arama yapabilirsiniz.

Turkcell T70 Görüntülü Arama Özelliği Var Mı?” üzerine 2 yorum

  1. Böyle telefon diye piyasaya sürenin ta aklına sıçayım internet yoksa bu telefon bir boka yaramıyor video konferans yok diğer uygulamaları indircez ki video konferans görüşmesi yapabilelim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir