Kategoriler
Genel

Samsung Galaxy S8 Görüntülü Arama

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 plus Mobil Dünya kongresinde tanıtıldı. Oldukça ince tasarımı ve gelişmiş teknik özellikleriyle heyecan uyandıran Samsung Galaxy S8 ile görüntülü görüşme yapılabiliyor mu bunu en net ağızdan cevaplayıp nasıl görüntülü konuşma yapılabildiğini anlatıyor olacağız.

Samsung Galaxy S8 Görüntülü Konuşma

Samsung telefonlarda kendiliğinden gelen bir görüntülü arama özelliği bulunuyor ancak bunu aynı marka üzerinden yapabiliyorsunuz. Yani Samsung markalı telefonu olan ve görüntülü konuşmayı destekleyen telefona çağrı yapabiliyorsunuz. Görüntülü arama yapmanın diğer boyutu olan VoLTE üzerinden HD kalitede görüşme yapabilmek için ayarlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VolTE Görüntülü Konuşma Ayarları için tıklayın

Samsung Galaxy S8 ile görüntülü konuşma yapmak ve sevdiklerinizi aramak için rehberinizden isim seçin sonrasında ismin detayına tıklayın ve ekranda yeşil video simgesine tıklayarak görüntülü görüşmeyi başlatabilirsiniz.

“Samsung Galaxy S8 Görüntülü Arama” için 2 yanıt

Hocam arama ayarlarina girince aktifleştirmek için dokunuyorum şifre istiyo fakt bn hiç şifre olusturmdm nsl öğrenebilirim

Mrb iyi günler s8 cihazinda görüntülü arama yapamiyorum yeşil video görünümlü simge var basıyorum görüntülü aramış gibi oluyor karşı taraftaki açınca normal konuşmaya dönüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir