Kategoriler
Genel

General Mobile GM 6 Görüntülü Konuşma

General Mobile GM 6 görüntülü konuşma ve arama özelliği var mı kullanıcılar bunu çok merak edip nasıl yapıldığını arkadaşlarına soruyor. Sizler için görüntülü görüşmenin nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştık.  1.099 TL peşin fiyatına satılan cihaz oldukça ilgi çekici özelliklere sahip.

General Mobile GM 6 Görüntülü Konuşma

Parmak izi okuyucu, çift SIM kart ile çalışabilme, 5 inç HD ekran ve 4 çekirdekli işlemciye sahip aynı zamanda 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızayla güçlü olan cihazın fiyatı bazı kullanıcılara pahalı gelmiş. Aynı zamanda giriş seviyesi özelliklerini tek kurtaran parmak izi okuyucusu pil ömrü ve Android One işletim sistemi ile gelmesi. Yani Android One programına dahil olan General Mobile GM 6 Android 7.0 Nougat ile geliyor ve Android 8.0 güncellemesini ilk alacak cihazlar arasında olacak.

General Mobile GM 6 Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

General Mobile GM 6’da VoLTE özelliği ve ViLTE özelliği mevcut yani karşınızdaki kişi de Gneral Mobile VoLTE ya da ViLTE özellikli cihaz kullanıyorsa kameralı görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Ancak arayacağınız rehberdeki kişi farklı bir cihaz kullanıyorsa Samsung, LG, Sony, Huawei yada iPhone kullanıcısıysa bu defa görüntülü görüşme yapabilmek için Google Play Store uygulama marketinden bir uygulama yüklemeniz gerekiyor. Yüklediğiniz programın karşı taraftada bulunması gerekiyor. Bu program ile internet bağlantınız üzerinden 3G ya da 4.5G ile görüntülü arama yapıp sevdiklerinizle sohbet edip konuşabilirsiniz.

General Mobile GM 6 ile görüntülü konuşma yapabileceğiniz uygulamaların listesini yayınlıyoruz. Tek tıkla indirip kullanabilirsiniz ve yakınlarınızı görüntülü arayabilirsiniz.

“General Mobile GM 6 Görüntülü Konuşma” için 5 yanıt

Hiç olması gereken bişey değil di doğrusu.gm ye bu büyük kusurdur. biran önce düzeltilmesi gereken bir konu.

kesinlikle olmaması gereken bir durum.bu çok yanlış oldu.bende düzeltilmesini istiyorum.kolay glsn

kardesım karsımdakı kısının markası farklı internet hakkı yok bende kontor dakka var arama yerındekı kameraya tıklayınca sıyah ekran cıkıyor acılacak gıbı olup dırek normal arıyor çözümü warmı

Ya kardeşim bu ne aptallıktır ya. Siz kimsiniz de böyle bir özelliği koymazsiniz bu telefona Türk kafasıyla iş yapmayın ya. Benim dakikam var kullanamıyorum bu ne saçmalıktır ya. Sizin yapacağınız işe ya.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir