Kategoriler
Genel

Turkcell T80 Parmak İzi Okuyucu ve Sorunları

Turkcell T80 Parmak izi okuyucu ve sorunları cihaz kullanımı arttıkça özellikle satın alan ve aktif kullanana müşteriler arasında oldukça sık sorulur hale geldi. Bildiğiniz gibi Turkcell markalı da olsa telefon Çinli üretici ZTE tarafından geliştirilmiş sadece arayüzü ve içindeki ön yüklü uygulamalar Turkcell tarafından değiştirilmiştir. Bunun dışında bazı ekran arka planı görüntüleri de operatör tarafından cihazın içine yerleştirilebiliyor.

Turkcell T80 parmak izi ile kilidi açılıyor. Parmak izi okuma özelliği sayesinde pin kodu girmenize gerek kalmadan telefonun önkısmında bulunan okuyucuya parmağınızı dokundurarak telefonunuzun kilidini açabilirsiniz ve güvenliğini sağlayabilirsiniz. ZTE ürettiği telefonlarda parmak izi okuma hızı samsung ve diğer markalara göre yavaş olabiliyor ve sorunlarla karşılaşabiliyor. Özellikle geç okuma ve parmak izini okumama ve telefonunun kilitli kalması gibi problemler kullanıcılar açısından can sıkıcı olabiliyor. Bunun için ıslak el ve parmaklarla telefonu açmamaya çalışın.

Aynı zamanda Turkcell T80 parmak izi okuyucusunun üzerini temiz tutun pürüzlü kısımlar parmak izini doğru okumayabilir. Parmak izi okumama problemine karşın tekrar tanıtma işlemi gerçekleştirin ve parmak izi tanımlaması yaparken kullandığınız PIN kodunu unutmayın. Çünkü parmak izi çalışmazsa PIN kodu ile giriş yapmak durumunda kalıyorsunuz.

“Turkcell T80 Parmak İzi Okuyucu ve Sorunları” için 12 yanıt

T80 telefona sahibim bu gün bir anda hiç bir şey yokken parmak izini okumadı ve telefonu açıp kapattım ayarlar kısmından parmak izi tamamen kalktı parmak iziyle alakalı hiç bir ayar ve birşey yapamıyorum sıfırlamama rağmen gelmedi güvenlik kısmında parmak izi seçeneği gitti ne yaptıysam da gelmiyor.

Aynen aynı olay geldi başıma telefondan kompile parmak izi gitmiş ayarlardada yok bişey önce okumamaya başladı sonra kompile gitti be yapsakk

benimde aynı şey oldu parmak izi okuma seçeneği ayarlardan kalkmıştı ve bende yedek şifremi hatırlamadığım için telefonu sıfırlamak zorunda kaldım. ne var ne yok silindi. parmak izi okuyucu pratik bir özellikti düzeltilmesini rica ediyorum

Bende de parmak izi kalktı adam akıllı bi bu özelliği vardı bu da gitti telefon çöp oldu saçma sapan

Severek kullanıyordum birden parmak izi okuyucu kayboldu lütfen yardımcı olur musunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir