Türk Telekom Mobil Ödeme Açma

Türk Telekom mobil ödeme yapamıyorum nasıl açarım diye soran müşterilere yardım ediyoruz. Bildiğiniz gibi mobil ödeme abonesi olduğunuz operatör aracılığı ile oyun, video, müzik, film, fal, tarot, bahis, futbol, basketbol ve haber gibi katma değerli servislere kayıt olup faturanıza yansıtabilirsiniz.

Bimcell, Teknosacell gibi Türk Telekom – Avea altyapısı kullanan aboneler de mobil ödeme yapabilirler. Bunun için aşağıdaki adımı izlemeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Mobil Ödeme Açma Nasıl Yapılır?

  • Hattınızı Türk Telekom Mobil Ödeme kullanımına açmak için MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Mobil Ödeme’ye açtığınız hattınızı mobil ödemeye kapatmak istiyorsanız nasıl yapılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

Türk Telekom Mobil Ödeme Açma” üzerine 13 yorum

  1. bakın yaptım dediğiniz mesaj da geldi ama açılmasına rağmen işlem yapılmıyor önceden gelen kapalı uyarısı gelip duruyor bu nası olabilir mk

  2. Mobil ödemeyi açtığım halde hala işlem yapmıyor. Buradan bütün insanlığa sesleniyorum Bimcell hat almayın çoğu zaman kimseyi arayamıyorum ve dışarıdan arama kabul etmiyor boşa para vermeyin, Allah bildiği gibi yapsın sizi Bimcell

  3. eğer hattınız Bimcell ise , mobil ödeme ile ilgili servislerden hizmet alamıyorsunuz. az önce 10 tl. karşlıığında sms yoluyla bir hizmet satın almak istemiştim, telefonuma gelen mesaj şu oldu : Tarifeniz TL. bakiyeniz ile ödemek istediğiniz Türk Telekom Mobil Ödeme için kullanıma kapalı olduğundan işleminiz gerçekleştirilemedi. sonra bimcelli aradım sordum. müşteri hizmetleri bana ” bimcell mobil ödemeleri desteklemiyor. ”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir