Kategoriler
Genel

Cerberus Uygulaması Türkçe Versiyon ve AndroidTurkey Ücretsiz Lisans Yarışması

Telefonunuzu uzaktan yönetmeye yarayacak olan Cerberus Uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi geçtiğimiz günlerdeki blog yazımızda aktarmıştık. Yakın bir zamanda Türkçe olacağını belirttiğimiz uygulamanın Türkçe çevirisi de yapıldı. Hem android mobil uygulaması hem de web yönetim arayüzü (www.cerberusapp.com) Türkçe oldu. Artık Türkçe dil desteği ile kullanabilirsiniz uygulamayı.

Uygulamanın Türkçe versiyonunu yüklemek için  https://www.cerberusapp.com/download.php adresindeki standard versiyonu yükleyebilirsiniz. Web sayfasına ise https://www.cerberusapp.com/dashboard.php adresinden erişebilirsiniz.

Unutmayın. Cerberus ücretsiz lisans yarışmamız devam ediyor! Ücretsiz bir Cerberus lisansı kazanmak istiyorsanız android_turkey@yahoo.com adresimize 07 Ekim 2011 tarihine kadar “Cerberus Kazanma Şansı” konulu boş bir mail atın. Yapacağımız çekilişte 5 Cerberus kullanıcısına ücretsiz ömür boyu lisans hediye edeceğiz!  

Cerberus Uygulamasının özelliklerini kısaca tekrar hatırlayacak olursak :

  • Android cihazınızı uzaktan tamamen silme
  • Android cihazınızın lokasyonunu harita üzerinde görebilme
  • Cihazınızı uzaktan kilitleme/açma
  • Sim kart değişikliğinde cihazı kilitleme
  • Cihazınıza uzaktan SMS atarak bütün bu işlevleri internet bağlantınız olmasa bile yerine getirme
  • Cihazına yanlış pin ile girilmeye çalışılınca ya da Cerberus’tan gönderdiğiniz mesajlar dikkate alınmazsa kamera görüntüsünü çekip mail adresine gönderme :)
  • Cihazından uzaktan ses kayıt edebilme
  • Telefonunuzdan yapılan arama ve sms gönderme işlemlerini görebilme
Sağlıcakla Kalın…

“Cerberus Uygulaması Türkçe Versiyon ve AndroidTurkey Ücretsiz Lisans Yarışması” için 2 yanıt

Bildiğiniz gibi sitemizde zaman zaman bazı çekilişler yaparak paralı satılan iyi uygulamaları ücretsiz kullanabilmek için sizlere fırsat sunmaya çalışıyoruz. Daha önce Ndrive 11 isimli bir navigasyon uygulaması için 5 şanslı takipçimize ücretsiz lisans hediye etmiştik. Ardından Cerberus Uygulamasının tanıtımını yaptığımız bu yazımızda ve Türkçe versiyonu ve yarışma ile ilgili bu yazımızda 5 şanslı takipçimize ücretsiz Cerberus Uygulaması lisansı vereceğimizi duyurmuştuk. Bugün sonlanan yarışmamızda 5 talihli takipçimizi belirledik. Ücretsiz uygulama lisansını aktive edebilmemiz için Cerberus Uygulamasında kullandığınız kullanıcı ismini (lütfen sadece kullanıcı ismini gönderin, şifreniz size özeldir! ) en geç 13 Ekim Perşembe gününe kadar android_turkey@yahoo.com adresine gönderin. 13 Ekim’e kadar gönderilmeyen kullanıcı isimleri için diğer katılımcıları mağdur etmemek adına yedek tahlilere şans vereceğiz.

Yarışmamızın Talihlileri :

Mehmet Uslu
Pınar Güldökmez
Mehmet Ali
İlker Özkan
Muzaffer Alsan
Talihlilerimizi tebrik ediyoruz. AndroidTurkey.net’i takip etmeye devam edin

Sağlıcakla Kalın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir