Kategoriler
Genel

Sahibinden.com Android Uygulaması Turkcell T-Market’te!

Sizlerle zaman zaman hayatımızı kolaylaştıran uygulamaları paylaşıyoruz. Bugün Turkcell T-market’te yerini alan ve ücretsiz indirebildiğiniz sahibinden.com android uygulamasını tanıtacağız. Türkiye’nin ilk ve en büyük  online alışveriş sitelerinden biri olan sahibinden.com bir süre önce iPhone uygulamasını Apple AppStore’da dağıtmaya başlamıştı. Şimdi de Android uygulaması ile Android kullanıcılarının hizmetine giriyor.

Mobil, artık markaların göz ardı edemeyeceği bir mecra oldu. Eskiden internette gezinirken ya da bir bilgiye ihtiyacımız olduğunda ilk yaptığımız şey PC’den ya da mobil cihazımızdan internet’e girip google’dan aramak oluyordu. Masaüstü PC’lerinden başlayan bu trend mobil cihazların daha da akıllanması ve 3G yeni nesil internetin ülkemizde hizmet vermesi ile mobil’e doğru kaydı. Fakat sizlerde farketmişsinizdir, bir bilgiye ihtiyaç olduğunda artık ilk yaptığımız şey kullandığımız cihaza göre bir uygulama marketine girip bir mobil uygulama var mı diye bakmak. Bunun nedeni mobil uygulamaların mobil web’den daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olması ve bir kere telefonumuza yükledikten sonra tek tuş ile erişilebilir olması.

İnternet’in ünlü analitik araçlarından Flurry’nin yaptığı açıklama da bizim bu savımızı destekliyor. Tüketiciler artık mobil web ya da web’den daha çok mobil uygulamalarda vakit geçiriyor. Ülkemizde bu oran henüz bu seviyelere ulaşmış olmasa da akıllı telefon sayılarının artması ve mobil internetin giderek daha da ucuzlaması ile bizde ülke olarak bu yolda hızla ilerliyoruz :

Yazımıza sahibinden.com’un uygulamasını tanıtacağız diye başladık ama yine dayanamayıp mobil trendlere bir şekilde girdik 🙂 Fakat mobil uygulamaların hayatımızdaki gün geçtikte artan yerini göstermek için bu tür verilere ihtiyacımız var.

Sahibinden.com yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi Türkiye’nin en önemli ve ilk online alışveriş sitelerinden. Araba, ev, hizmet vs.. ne ararsanız sahibinden.com’da bulmanız mümkün. Sahibinden.com’u ve uygulamayı sil baştan anlatmaya gerek yok zira internet kullanıcılarının özellikle de bir şey alıp satmak isteyenlerin bir numaralı tercihi.

Uygulama oldukca hızlı ve kullanışlı. Bu uygulama ile 2 milyondan fazla ilanı android mobil cihazınızdan görebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

 

Üye girişi ile de sahibinden.com hesabınızdaki mesajları görüp cevaplayabilirsiniz.

 

 

Uygulamayı Turkcell aboneleri Turkcell T-Market’den ücretsiz olarak indirebilirler. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Turkcell T-Market’de uygualama indirmek ve dolaşmak ücretsiz.

Turkcell T-Market’den uygulamayı indirmek için aşağıdaki üm yoldan birini kullanabilirsiniz :

  • 7192 yazıp 2580’e ücretsiz sms atabilirsiniz.
  • http://www.t-market.com/StoreFront/Product2.aspx?id=7192 internet adresinden indirebilirsiniz.
  • http://m.t-market.com/StoreFront/Product2.aspx?id=7192 mobil web adresinden

Turkcell abonesi olmayan android cihaz kullanıcıları ise Google Android Market’den https://market.android.com/details?id=com.basarimobile.android.sahibinden adresinden indirebilirsiniz. Google Android Market’den indirdiğinizdeki mobil internet trafiği, operatörünüzün mobil internet bağlantı tarifesinden ücretlendirelecektir.

Sahibinden.com’u yeni android uygulaması nedeni ile tebrik ediyoruz. Daha nice türk markalarının uygulamalarını Android platformunda görmek dileği ile 🙂

Sağlıcakla Kalın…

“Sahibinden.com Android Uygulaması Turkcell T-Market’te!” için 2 yanıt

Ben android kullanicisiyim ama apple in sahibibden uygulamasi cok cok daha iyi acilen duzenleme bekliyirum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir