Kategoriler
Genel

Samsung Galaxy S II için Ice Cream Sandwich 4.0 Güncellemesi

Samsung tarafından Android Ice Cream Sandwich 4.0 güncellemesinin gelmesi uzun zamandır bekleniyordu ve bugün nihayet Samsung Galaxy S II (GT-I9100) için güncelleme geldiği açıklandı.

Samsung Galaxy S II şu an piyasadaki en iyi telefonlardan biri olduğundan Samsung’un bu kullanıcıları mağdur etmemesi gerekiyordu ve yeni güncelleme ile Samsung doğru bir hamlede bulunmuş oldu. Zira S II sahipleri güncelleme gelmeseydi verdikleri paranın boşa gideceğini düşünüp Samsung telefonlardan vazgeçebilirlerdi.

Güncelleme şimdilik S II için geldi fakat Galaxy Note, Galaxy S II LTE, Galaxy Tab 8.9 ve 10.1 de Google Android Ice Cream Sandwich güncellemesini sırada bekleyen modeller arasında. Bu cihazlar için henüz bir tarih açıklanmış olmasa da Ice Cream sürümüne kavuşacakları belirtiliyor.

Blogumuzda da sıkça sorulan sorulardan biri Samsung Galaxy S II için güncelleme gelip gelmeyeceğiydi, böylece bir nebze olsun gelen soruları cevaplama fırsatı bulmuş olduk. Güncellemenin öncelikle Polonya, Macaristan, İsveç ve Güney Kore’de yayımlanmaya başladığı duyuruldu. Kısa bir süre içerisinde tüm dünyadaki Galaxy S II kullanıcıları Android 4.0’e kavuşacak. Türkiye’ye ulaşması için birazcık beklememiz gerekiyor, geldiğinde blogumuzda yazımızı güncelleyeceğiz 🙂

Ice Cream ile FaceUnlock, AndroidBeam, Glowing-blue interface gibi deneyimler yaşayabileceğiz.

Sağlıcakla kalın 🙂

“Samsung Galaxy S II için Ice Cream Sandwich 4.0 Güncellemesi” için 7 yanıt

Şef ben teli Almanyadan getirttim ve tarih
27 mart ben kiesten bisey gormuyorum hatta suanki sürümüm 2.3.4 sizce normal mi

Arkadaşlar sızede varmı aynı sorun arandığı zaman tel ulasılamıyor mesajlar gec gelıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir