Kategoriler
Genel

Samsung Galaxy Tab 10.1’de Dolphin Tarayıcı ile Facebook Videolarını İzleyin

Samsung Galaxy Tab 10.1 Flash desteğiyle geldiğinden birçok sitedeki videoyu oynatabiliyor fakat Google Play Store’dan (eski adıyla Android Market) indirdiğiniz Facebook uygulamasında videoları açamama sıkıntısıyla karşılaşabiliyorsunuz.

Google Play’den indireceğiniz Facebook uygulamasını kullanmak yerine Dolphin tarayıcı indirip bu tarayıcı ile doğrudan Facebook’a girip tıpkı Windows işletim sistemindeki gibi gezebilirsiniz. Dolphin tarayıcı ile birlikte Facebook videoları da açılabiliyor, resimler açılabiliyor Facebook’u rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Yalnızca Facebook için değil Youtube gibi video siteleri için de yine Dolphin tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Dolphin for Pad V1.0 Beta ile rahatlıkla sekmeli sayfalar açabiliyor, internette gezebiliyorsunuz. Bu sürüm tabletler için geliştirilmiş ve beta olmasına rağmen oldukça başarılı.

Facebook resim görüntüleme:

Facebook Duvar

Dolphin Sekmeli Yapı ve Search: (Sağ üst köşedeki + butonu ile sekme ekleyebilirsiniz.)

Sekmelerdeki sayfalar için listedeki işlemleri yapabilirsiniz.

Dolphin tarayıcının birçok sürümü mevcut. Eğer tablet kullanıyorsanız Dolphin for Pad versiyonunu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sağlıcakla kalın 🙂

“Samsung Galaxy Tab 10.1’de Dolphin Tarayıcı ile Facebook Videolarını İzleyin” için 2 yanıt

BU İBAREYİ ANLAMADIM ACİİLLL YARDIM EDERMISİNİZ Dolphin tarayıcı ile Facebook uygulamasını kullanmak yerine doğrudan tarayıcıdan Facebook’a girip tıpkı Windows işletim sistemindeki gibi gezebilirsiniz.

Merhaba, daha anlaşılabilir olması için cümleyi “Google Play’den indireceğiniz Facebook uygulamasını kullanmak yerine Dolphin tarayıcıyı indirip bu tarayıcı ile doğrudan Facebook’a girip tıpkı Windows işletim sistemindeki gibi gezebilirsiniz.” şeklinde güncelledik. Dolphin tarayıcıyı indirip facebook.com’a girmenizi öneriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir