Kategoriler
Genel

Sesli Kelime Oyunu

Çoğumuzun beğenerek izlediği Kelime Oyunu artık Android telefonlarımızda, üstelik sesli yanıt özelliği ile sizi oyunun içine daha çok katarak.

Uygulama Kelime Oyunu programının kurallarına uygun olarak hazırlanmış. Harf alabiliyor, Cevapla butonu ile klavyeyi kullanarak ya da sesli cevap özelliğini kullanarak soruları cevaplayabiliyor, puanınızı artırabiliyorsunuz.

İnternet bağlantısı ile sesli cevap özelliğini kullanabiliyorsunuz. Sesli cevap özelliğinin genel olarak başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek puanlarınızı da internette paylaşabiliyorsunuz.

Sayın Kerim Kaynakçı tarafından yazılan uygulama ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak, uygulamayı indirmek için aşağıdaki linkten Google Play Sesli Kelime Oyunu Ücretsiz sayfasına erişebilirsiniz.

Google Play Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kerimkaynakci.seslikelimeoyunuucretsiz

QR Code:

qrcode

NOT: Sesli olarak cevap verebilme özelliğini kullanabilmeniz için oyunu açmadan önce internet bağlantınızı açmanız gerekmektedir; aksi taktirde yalnızca klavye ile cevap verilebilir.
Oyun, sesli komut tanımak için Android telefonlarla birlikte gelen Google’a ait ses tanıma sistemini kullanmaktadır ve ses tanıma kalitesi Google’ın sunduğu kalite ile sınırlıdır. Ses tanıma kalitesini arttırmak için mikrofona yakın bir şekilde veya yüksek sesle konuşmanız gerekebilir. Ayrıca internet bağlantınızın iyi çektiğinden emin olunuz çünkü edge hızında bağlantılarda Google Voice, algılamakta biraz problem yaşıyor.

Pro versiyon ayrıcalıkları:
– Binlerce soru
– Sürekli güncellenen kelime veritabanı
– Hiçbir şekilde reklam gösterilmiyor
– Rekorlarınızı internete göndererek herkesle paylaşabilirsiniz.

Oyun vidyosunu izleyebilirsiniz:

http://youtu.be/MfpeGhVECr4

Sağlıcakla kalın 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir