Kategoriler
Genel

TT175’te Uygulamalar Nasıl Gizlenir?

TT175 çıktığı ilk günden itibaren sunduğu güçlü donanım ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. TT175 tasarımı ve teknik özelliklerinin dışında harika içeriklerle müşterilerini bekliyor. Bu yazımızda TT175’te bulunan uygulama gizleme özelliğini ele alacağız. Android cihazlarda 3. parti ve çoğu zaman marketteki ücretli uygulamalar sayesinde kazanılan bu özellik TT175’te ücretsiz olarak sunuluyor. TT175’in kişisel özelleştirilebilir arayüzü TT Launcher‘ın içinde yer alan Gizli Uygulamalar menüsü sayesinde istediğiniz uygulama ya da klasörü gizleyebilirsiniz. Üstelik gizlediğiniz uygulamalarla ilgili bildirim de almıyorsunuz. Böylece kişisel güvenliğinizi koruyarak başkasının görmesini istemediğiniz içerikleri saklayabilirsiniz. Örnek bir kurgudan bahsetmek gerekirse sevgilinizden Whatsapp benzeri anlık mesajlaşma uygulamalarını gizleyerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz 🙂

TT175 Uygulama Gizleme Özelliği

  • TT175 telefonunuzda ana panel üzerindeki ekrana parmağınızı basılı tutarak TT Launcher arayüzünü açın.

TT175_Uygulama_Gizleme_androidturkey.net_1

  • Açılan TT Launcher arayüzünün alt kısmında bulunan Ayarlar menüsüne dokunun.

TT175_Uygulama_Gizleme_androidturkey.net_2

  • Karşınıza gelen TT Launcher Ayarlar ekranının en alt kısmında bulunan Gizli Uygulamalar menüsüne dokunun.

TT175_Uygulama_Gizleme_androidturkey.net_3

 

  • Eğer uygulama gizleme özelliğini kullanmak için bir desen belirlemediyseniz gelecek ekranda size özel deseninizi belirlemeniz gerekiyor. Eğer daha önce bir desen belirlediyseniz deseninizi çizerek Gizli Uygulamalar bölümüne giriş yapın.

TT175_Uygulama_Gizleme_androidturkey.net_4

  • Başarılı olarak deseninizi girip gizli uygulamalar menüsüne ulaştıysanız artık istediğiniz uygulama ve klasörü gizleyebilirsiniz. Açılan listede gizlemek istediğiniz öğenin yanında bulunan tick işaretini seçip telefonunuzun geri tuşunu kullanarak istediğiniz uygulamayı gizleyin. İşte her şey bu kadar.

TT175_Uygulama_Gizleme_androidturkey.net_5

“TT175’te Uygulamalar Nasıl Gizlenir?” için 4 yanıt

Ben tt luncher uygulamasina koydugum şekli unuttum giriş yaoamiyorum sifreyi nasil degistiricem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir