Kategoriler
Genel

TT175 Google Play Store Hediyesi

Türk Telekom’un ilk akıllı telefonu TT175 birbirinden güzel hediyelerle kullanıcıları mutlu ediyor. Türk Telekom TT175’i kampanyalı olarak satın alan Avea müşterileri Avea Mobil Ödeme sayesinde Google Play Store’dan yapacakları alışverişte tek seferde 50 TL’lik ücretsiz kullanım hakkına sahip olacaklar. TT175 lansmanında verilen bu güzel haber müşteriler için şimdiye kadar verilmiş en yüksek Google Play Store hediyesi olarak ön plana çıkıyor. Google Play Store 50TL ücretsiz hediyesinden 1-31 Aralık 2015 aralıkta cihazı kampanyalı satın alan Avea müşterileri yararlanacak ve hediyelerini yeni yılda 4-31 Ocak 2016 tarihleri arasında kullanabilecekler.

tt175-google-play-store-hediye-50-tl-androidturkey.net_1

TT175 cihazında yer alan diğer hediyeler ise Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu TTNET Müzik‘ten 3 ay boyunca ücretsiz maxi müzik 250 aboneliği. İsminden de anlaşılacağı gibi bu hediye ile kullanıcılar ayda 250 yerli şarkıyı indirme hakkını ücretsiz olarak kazanmış olacak. Tivibu Cep uygulamasını da 3 ay ücretsiz kullanım 90’dan fazla televizyon kanalını canlı olarak seyredip kaçırdıkları dizilerin tekrarını seyredebilecekler. 1 ay ücretsiz Avea Lig uygulaması ile Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını uygulamadan erişebilecekler ve gollerden sonra anlık olarak gelen SMS üzerinden izleyebilecekler.

“TT175 Google Play Store Hediyesi” için 2 yanıt

[…] TT175 akıllı telefonunuz ile eşsiz bir mobil dünya deneyimini katma değeri yüksek uygulamalar ile yaşayabilirsiniz. Bunun için TT175 ana ekranında yer alan Play Store uygulamasına giriş yapmanız geremektedir. Play Store uygulamasına Google e-posta hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Daha önce kullandığınız Gmail uzantılı e-posta adresi ve şifresini yazarak Google Play Store uygulama marketine giriş yapıp Android oyun ve uygulamalar dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz. Google Play üzerinden eğer TT175’i 1- 31 Aralık 2015 tarihleri arasında alırsanız 4-31 Ocak 2016 tarihlerinde Play Store’dan tek seferde yapacağınız alışverişler için 50 TL’ye kadar Avea Mobil Ödeme’den ücretsiz olarak uygulama ve oyun indirebilirsiniz. […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir