Kategoriler
Genel

Türk Telekom Honor 7 Antutu Performans Testi

Türk Telekom markası ile Türkiye’de sadece Türk Telekom mağazalarında satılmaya başlayan Huawei Honor 7 (HUAWEI PLK-L01) modeli kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişe benziyor. Donanım ve tasarım olarak dünyada saygın bir yeri olan Honor 7 Türkiye’deki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak cinsten bir akıllı telefon olarak ön plana çıkıyor.

Sizler için Türk Telekom Honor 7 cihazına Antutu Benchmark ve Geekbench 3 programlarında performans testleri yaptık. Android kullanıcılarının yakından bildikleri bu uygulamalar telefonların işlemci, grafik kartı, RAM, dahili hafıza gibi özelliklerini değerlendirip puan veriyor. Bu puanlar dünyadaki telefonların fiyat/performans değerlerini ölçüp bir skala yaratıyor. Müşteriler akıllı telefon almak istediklerinde Antutu ve Geekbench gibi işlemci ve ekran çöznürlüklerini telefonun hızını ölçen programlarda çıkan sonuçları dikkate alıyorlar.

Performans sonuçlarıyla Türk Telekom Honor 7 ile birçok üst düzey oyunları oynayıp, internetteki günlük işlerinizi halledip Youtube’dan video izlemek, müzik dinlemek online oyunlar oynamak fotoğraf çekmek için uygun ve kullanışlı görünüyor.

Türk Telekom Honor 7 Antutu Sonuçları

Türk Telekom Honor 7 Antutu testi sonrasında 42.562 puan aldı. Gayet iyi bir sonuş olarak değerlendirebileceğimiz puanın detaylarında 3D puanı 5214, UX 18715, CPU 14808, RAM 3825 olarak gerçekleşiyor.

Türk Telekom Honor 7 Antutu Test

Türk Telekom Honor 7 Geekbench 3 Sonuçları

Türk Telekom Honor 7 Geekbench 3 performası da göz dolduruyor. Single Core işlemci puanı 613 olan Honor 7, Multi Core işlemci puanı ise 2296. Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle gelen Honor 7 gelecek aylarda Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alması bekleniyor.

Türk Telekom Honor 7 GeekbenchTest

 

 

“Türk Telekom Honor 7 Antutu Performans Testi” için 2 yanıt

1. Kumanda programı indirin
2. Program da marka yoksa otomatik ayarlama ile sinyal bulursunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir