Kategoriler
Genel

Selfy Bedava WhatsApp Kampanyası

Türk Telekom’un yeni gençlik markası Selfy geçtiğimiz ay duyurulmuştu. Selfy ile gençler müzikten spora eğlenceden eğitime birçok alanda fırsatları yakalayıp istedikleri dünyayı kuruyolar ve bunu oldukça ucuza mal ediyorlar hem de Türk Telekom’un avantajlarından faydalanıyorlardı. Aynı zamanda Selfy Avatar Servisi ile operatör isimlerini bile değiştiriyorlardı.

Türk Telekom Selfy eski ismiyle Woops şimdi bedava WhatsApp paketi çıkardı. Selfy kullanıcıları yurtiçinde sınırsız yurtdışında ise 50 MB’a kadar ücretsiz Whatsapp kullanabilecekler fotoğraf video ve yazı ile mesajlaşıp arkadaşlarından gelen fotoğraf ve videolarda internet paketinin kotasından düşmeyecek.

turk-telekom-selfy-whatsapp

Türk Telekom Selfy ücretsiz WhatsApp kampanyasından faydalanmak için WHATSAPP yazıp 4545 e kısa mesaj göndermeniz yeterli. Böylece 1 ay boyunca kullanacağınız sınırsız Whatsapp mesajlaşması fotoğraf video dosya gönderimi tanımlanacak ayrıca yurtdışına çıkarsanız 50 MB ücretsiz Whatsapp datası kullanabileceksiniz. Ancak kampanya detaylarına bakıldığında bu paketin Whatsapp üzerinden sesli konuşmayı içermediği ve 1 GB sonrasında hızın 128 Kbps düştüğü söyleniyor.

Selfy sınırsız bedava WhatsApp paketinde ne kadar internet kotanızın kaldığını sorgulamak isterseniz KALAN WHATSAPP yazıp 4545 e SMS göndermeniz gerekiyor. Paketi iptal etmek için ise IPTAL WHATSAPP yazıp 4545 e kısa mesaj atmanız yeterli.

Türk Telekom Selfy WhatsApp kampanyasından yararlanmak için öncelikle Selfy abonesi olmanız ve ayda bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekiyor.

“Selfy Bedava WhatsApp Kampanyası” için 3 yanıt

SELFY BEDAVA WATSAP KAMPANYASINDAN YARALANIYOR GÖRÜNÜYORUM AMA TELEFONUM DAN WATSAPA GİREMİYORUM İNTERNET PAKETİM BİTTİ AMA 900 MB WATSAP PAKETİM VAR GÖRÜNÜYOR

Paket kapsamında zaten her ay 50 TL yükleme yapıyoruz ayrıca bir de bu yüzden mi yükleme yapacağız. Üstelik öğrenci paketleri olarak diye adı geçiyor en çokta siz öğrenciye geçiriyorsunuz? Nasıl uygulamalar paketler yapıyorsunuz anlamıyorum en kısa sürede hattımı farklı bir hatta taşıyacağım ki benimle aynı fikirde olan pek çok arkadaşım da mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir