Kategoriler
Genel

Huawei Nova Görüntülü Konuşma Var Mı?

Huawei Nova Görüntülü Konuşma özelliğine sahip mi, görüntülü görüşme nasıl yapılır gibi sorularınızı yanıtlayacağımız yazımızda öncelikle cihazın teknik özelliklerinden ve çıkış tarihinden bahsetmemiz gerekiyor.

Huawei Nova Türk Telekom mağazalarında peşin fiyatına 1.799 TL den satışa çıktı. Huawei gücüyle Eylül 2016 yılında tanıtılan cihaz henüz ülkemize gelebildi. Metal gövdeli tasarımı, 4K kalitesinde video çekme, 3 GB RAM 32 GB dahili hafıza ek SD kartla 128 GB kadar çıkabiliyor. 8 MP ön kamera ve 12 MP arka kamera, 5 inclik Full HD ekranı ve 3.020 mAh batarya gücü bulunuyor. 2 güne kadar konuşma süresi sunuyor. Android 6.1 Marshmallow işletim sistemiyle geliyor.

Huawei Nova Görüntülü Görüşme ve Konuşma Var Mı

Huawei Nova Görüntülü Görüşme Özelliği Var Mı?

Huawei Nova’da 3G üzerinden görüntülü konuşma özelliği malesef bulunmuyor. Ancak Huawei Nova ile görüntülü arama yapmak için kullanabileceğiniz mobil uygulamalar mevcut. Sevdiklerinizle konuşurken karşınızdaki kişide de aynı uygulama bulunursa internet paketiniz üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz. Huawei Nova ile görüntülü konuşma yapabileceğiniz uygulamaları ve indirmek için Google Play Store linklerini sizinle paylaşıyoruz. Üzerine tıklayarak görüntülü konuşma uygulamalarını indirebilirsiniz.

“Huawei Nova Görüntülü Konuşma Var Mı?” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir