Kategoriler
Genel

Android Oreo Güncelleme Sonrası Sorunlar

Android 8.0 Oreo güncellemesi sonrası telefonlarda yaşanan sorunlar kullanıcılar tarafından iletilmeye başladı. Bildiğiniz gibi Nexus ve Pixel marka akıllı telefonlar Google’ın Android Oreo güncellemesini ilk alan cihazlar oldu. Zaten bu telefonlar Mayıs ayında yayınlanan Developer Preview yani geliştirici ön sürümünü almışlardı.

Android Oreo cihazlara gelmeye başladı ve kullanıcılardan da şikayetler geliyor. Android Oreo Sorunları özellikle bluetooth bağlantısı ve hoparlörden çıkan seslerin kesik kesik gelmesi ve arada saniyelik de olsa ses çıkmaması durumları yaşanmaya başlanmış. Siz de Android 8.0 sürümü Oreo ile ilgili telefona güncelleme sonrasında problem yaşadıysanız bunu bize yazın ve Android Oreo geliştirici forumlarına ve telefon üreticinizin müşteri hizmetleriyle teknik destek forumlarına yazabilirsiniz. Şuan Android Oreo yeni yayınlandığı için yaşanabilecek sorunlara çözüm üretmek zaman alabilir.

“Android Oreo Güncelleme Sonrası Sorunlar” için 5 yanıt

Ben Sony Xperia xz Premium Kullanıcısıyım Güncellemeden Sonra Yaşadığım Sorun ise Stabil Olmayan Bir Şebeke Yakalama Sorunu. Cihazın Güncellemeden Sonra Şebeke Göstergesi Sabit Durmuyor Aynı Noktada Hiç Oynatmadığım Halde 1 dk İçinde 1000 Tane Şekil Değiştiriyor bi ara 1-2 Diş Çekerken Bi Anda Full Çekiyor Sonra Sıfıra Düşüyor Sonra Tekrar Aynı Süreç Devam Ediyor (Bunu Tek Bir Alanda Değil Birçook Alanda Test Ettim Nerde Olursam Olayım Hattımın En İyi Çektiği Alanlarda Bile Tekrarlıyor ) Komik Olanda Sıfır Çekim Gücü Gösterdiğinde Arama Gelince Yada Arama Yapınca Çekebildiği En Yüksek Seviyeye Gelip Sabitlenmesi İsterseniz 1 Saat Aralıksız Konuşun Sabit Kalıyor Ve Karşınızdaki Hiçbir Şikayette Bulunmuyor 🙂 Kısaca Benim Yaşadığım Sorun Bu Bluetooth Ve Hoparlördeki Sesin Kesilmesi Sorununu Yaşamadım Hiç Ama Sanki Daha Birçok Sorunuda Beraberinde Getirecek Bu Güncelleme Bir Videoda Güncellemeden sonra Aynı Telefon Modelinde Lazer Focus Özelliğininde Gecikmeler Yaşadığınıda İzledim Bakalım Daha Neler le Karşılaşacağız .Hayırlı Akşamlar

Bugün oreo ya güncelledim ve güncellemeden sonra açık uygulamaları göreceğim görev yöneticisi, telefonu yeniden başlatana kadar gelmedi, bir de mesaj yazıp göndere basınca mesaj kayboluyor gitmiyor (whatsapp dahil)

Mi a1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir