General Mobile GM 8 Android 9.0 Pie Güncellemesi

General Mobile GM 8 Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle yılın başlarında tanıtılmıştı. Türk malı olan General Mobile firması Türkiye’de oldukça fazla kullanılıyor ve müşteriler tarafından çok beğeniliyor. Dünya’da 30’dan fazla ülkede satılıyor olması da bizler için ayrı bir gurur kaynağı.

General Mobile GM 8’in teknik özelliklerini daha önce size aktarmıştık. Tekrar hatırlatacak olursak cihaz 5.7 inç büyüklüğünde ve 1440 x 720p çözünürlüğünde Gorilla Glass 3 cam ekran. 1.4 GHz hızında 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 435 işlemci, 3.075mAh pil ve batarya gücünü bulunuduyor. 13 MP ön ve arka kamerası var.

General Mobile GM 8 Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

General Mobile GM 8 telefonun en sevilen özellikleri arasında Android’in en son sürümüyle çıkması ve diğer gelecek sürümleri desteklemesi olarak görülüyor. Android 8.0 Oreo ile gelen telefon şuan gündemde olan Android 9.0 P (Pie) sürümünü de alacak. Ancak şirketten resmi bir açıklama yapılmasa da güncelleme için çalışma yapıldığı bilgisi dolaşıyor. General Mobile GM 8 sahibi olup Android 9.0 P (Pie) güncellemesi bekleyenlere tavsiyemiz Ayarlar ekranından yazılım güncellemesi bölümünü sık kontrol etmeleri. Sistem tarafından gönderilen bildirimleri gözden kaçırmamaları.

General Mobile GM 8 Android 9.0 Pie Güncellemesi” üzerine 3 yorum

  1. tarih veremiyorlari whatsapp tan sordum geliştiriliyor henüz belli bir tarih belli değil sosyal medyadan takip edebilirsini gibi cevaplar aldım . internnete araştırdım hiç bilgi yok . müşteri temsilcileri geliştirme aşamasında olduğunu söylüyor tarih veremiyor . Nasıl birşey Anlamadım . Birde android one cihaz .

  2. Bu cihaza vermeyecekte hangi cihaza verecek.zaten android yükseldikçe bizi kısıtlıyor cihazlar bırakın yukselmesin.bu haliyle de cihaz gayet güzel…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir