TT175 Şarj Sorunu

20

Türk Telekom TT175 Android işletim sistemine sahip Türk Telekom markalı ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyor. Parmak izi tanıma özelliği ile ön plana çıkan cihaz şimdiden binlerce kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Fiyat/Performans ve şıklık açısından kullanıcıların beğenisini kazanan TT175 kendinden söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Müşteriler genel anlamıyla beğendikleri telefonda bazı sorunları olduğunu da dile getiriyorlar. Bunlardan ilki kamera donma yavaş çekim yapma takılı kalma gibi problemleri TT175 Kamera Sorunu başlığında sizlerle paylaşmıştık. Diğer söylenen konulardan şikayetlerden birisi de TT175’te telefon şarjının aniden azalması ya da telefonun değişik zamanlarda şarjı olmasına rağmen aniden tamamen kapanması, şarjı çabuk bitiyor gibi problemler göze çarpıyor.

Şarj sorunların TT175’i kalibrasyon yaparak sorunu çözmeniz mümkün olabilir. Diğer çözüm ise telefonuzun şarjını bitirecek etmenlerden kaçınmanız ve en son çare olarak teknik servise iletmeniz düşünülebilir.

 

20 YORUMLAR

  • kardeş lanet olası telefon benimkide alalı 2 hafta oldu hoporleri bozuldu ayrıca arka kapakta çökme var ayrıca şebeke düşüyor :S

   • Daha önce note 2 kullaniyordum oda guclu bataryasi vardi daha cabuk sarj oluyor ve daha uzun sure sarji gidiyordu. Bu konuda yapabilecegim bisey varmi ne kadar guclu olursa olsun 5 saat cook ciddi uzunlukta bir sure servisemi vermeliyim yada ne yapmaliyim

  • Şarj aletinden kaynaklıdır yada bataryaniz bozulmuştur. Bende de öyle bir sorun vardi şarj aletini değiştirdim 1,5 2 saatte doluyo şarj aletini degiştirmeni önerrim tabi halâ telefonu değiştirmediyseniz :)

 1. Merhaba , benim sorunum şu telefonumun interneti var internet paylaşımı yapıyorum bağlanıyor fakat bağlanan kullanıcı internete giremiyor ne yapmalıyım

 2. Telefonun şarj sıkıntısı var üstelik alalı 5 ay oldu kendi kendine kapaniyor batarya %80 gösterirken birden batarya zayıf diye bildirim gelip ardından kapanıyor.

 3. Telefonu alalı yaklaşık 7 ay oluyor, böyle bir sorun yoktu sarj cok hızlı dolup hemen de bitmiyordu ama simdi saatlerce dolmasını bekliyoruz şarjdan çıkar çıkmazda hemen bitiyor..

 4. Benim telefonum %100 şarjdaiken brakyorum gece sora sabah kalknca %25 yada %35 şarjı kalmış yani kilitlyken bile şarj yiyio aldım alalı bu sorun var iade edemiyormyum acaba ?

 5. Çok geç şarj olmasi şarj aletinden kaynaklı bir durum yada bataryaniz bozulmus olabilir. Bende de öyle bir sorun vardi şarj aletini degiştirdim 1,5 2 saatte şarj oluyo. Şarj aletinizi değiştirmenizi önerrim :) emin olun işe yaricak..

 6. İki gundur geceleri şarja takip yatiyorum fakat yüzde 60 yi gecmiyor tam 50deyken takip yatmistim uyandim yine ayni iki gundur boyle ne yapmam gerekiyor

CEVAP VER